Санта Дімопулос та її колишній чоловік, бізнесмен Ігор Кучеренко, возз’єдналися не випадково: їхня донька Софія святкувала свій шостий день народження. Для артистки та бізнесмена важливо було, щоб у цей день поруч із дівчинкою були і мама, і тато. Про це повідомляє сайт uahunter.com.ua з посиланням на tsn.ua. Такий підхід підкреслює, що колишні подружжя зберігають дружні стосунки заради дитини та намагаються робити важливі моменти сімейними навіть після розлучення.
Підготовка та святкування

Софії зробили святкову зачіску та одягли милу сукню. Родина орендувала спеціальний заклад, прикрашений рожевими повітряними кульками та фотозоною, щоб створити справжню атмосферу дитячого свята. Маленька іменинниця запросила своїх друзів, і для них працював аніматор, який розважав дітей різноманітними іграми та конкурсами.
Атмосфера родинного щастя

Святкування пройшло в теплій і дружній атмосфері, де увага була приділена насамперед дитині. Колишні чоловік і дружина підтримували контакт і разом стежили, щоб Софія почувалася особливо щасливою. Такі моменти показують, що навіть після розлучення можна зберігати взаємоповагу та робити спільні кроки заради блага дитини.
Читайте також про блогерку-мільйонницю, яка змінила уявлення про материнство та красу.